Projekt „Śląski PROMES, czyli promocja ekonomii społecznej

W związku z realizacją projektu „Śląski PROMES, czyli promocja ekonomii społecznej” Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej zaprasza wszystkich przedstawicieli trzeciego sektora do zgłaszania propozycji najciekawszych działań z zakresu przedsiębiorczości społecznej.

Działasz w organizacji pozarządowej? Pracujesz w spółdzielni socjalnej bądź przedsiębiorstwie społecznym? Realizujesz ciekawy projekt? Chcesz pokazać innym Twoje dokonania? Ekonomia społeczna jest dla ciebie sposobem na życie?

Jeśli tak projekt „Śląski PROMES, czyli promocja ekonomii społecznej” daje Ci możliwość pokazania realizowanych przez Ciebie działań.

W ramach cyklicznych audycji telewizyjnych ukaże się program telewizyjny promujący idee ekonomii społecznej poprzez propagowanie dobrych praktyk oraz przekaże informacje dot. najważniejszych działań związanych z ekonomią solidarną.

Jednak na tym nie koniec, telewizja internetowa www.3sektor.tv w założeniu mniej formalna, jednakże nadal profesjonalna w swoim działaniu, pozwoli na wypromowanie również młodych podmiotów ekonomii społecznej czy tych, które ze względu na bardzo lokalny charakter nie miały szansy na szerszą promocję. Na stronie 3sektor.tv znajdą się nie tylko filmy czy klipy stworzone przez SWR, ale również i te nadesłane przez organizacje pragnące upowszechniać swoje działania.

Chcesz wiedzieć co zrobić, aby inni dowiedzieli się o Twoich dzianiach? Najprostsza metoda to wysłanie krótkiego maila obrazującego profil Twojej organizacji oraz podejmowane przez nią przedsięwzięcia na adres m.mike@swr.pl. Gdy Twoja oferta zainteresuje SWR odezwą się do Ciebie i ustalą szczegóły dalszej współpracy.

Kontakt

Magdalena Mike
pracownik ds. kontaktów z organizacjami
32/273-26-62
m.mike@swr.pl

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej

 

adres: Aleja Harcerska 3c
41-500 Chorzów
tel.: 032 273 26 62, 032 376 75 65
fax: 032 273 26 62
NIP: PL 631-23-56-974

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *